Upis 2020

Poštovani učenici i roditelji,

Upis u prvi razred Ugostiteljsko-turističke škole sa domom učenika možete izvršiti 9. ili 10.07.2020. godine u periodu od 8.00 do 15.00 sati dolaskom u školu ili elektronskim putem.

Konkurs za prijem dokumenata za Dom učenika je od 8. do 20.07.2020. godine. Svi zainteresovani za smeštaj u Domu treba da predaju dokumenta u navedenom terminu od 8.00 do 15.00 sati u kancelariji vaspitača u Domu učenika.

Dobro došli!

Nacionalna kuhinja kao obeležje tradicije i kulture

Projekat “Nacionalna kuhinja kao obeležje tradicije i kulture” realizovao je Centar za decu i omladinu iz Vrnjačke Banje uz podršku Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja. Rezultat projekta je Nacionalni kuvar [preuzmite ovde] u kojem su objavljeni svi recepti za predjela, glavna jela i poslastice iz različitih krajeva Srbije koja predstavljaju lokalnu gastronomsku tradiciju. Ugostiteljsko-turistička škola sa domom učenika bila je jedna od 5 škola koje su bile deo projekta.