Interno takmičenje - biranje pobednika za učešće u finalnom takmičenju - Mladi poslastičar

U četvrtak 13.10.2022 u školi se održala radionica MasterClass.

Došli su predstavnici kompanije Dijamant, agencije i prof. Zdravko Gavrilović. Najpre su se obratili predstavnici kompanije, a potom prof. Zdravko je održao motivacioni govor i teorijski uvod u master klass i početak praktičnog dela – izrada i serviranje poslastice HLADAN PIRINAČ SA VOĆEM, gde je u pripremi zajedno sa profesorom učestvovalo pet učenica` naše škole smer poslastičar III/7 odeljenje, dve učenice iz A grupe i tri učenice iz B grupe.

Iz A grupe su učestvovale:

• Kotorčević Anita
  • Krstić Anđela

A iz B grupe su učestvovale:

• Šekler Anica
  • Plašić Katarina
  • Tomić Janja

Nakon završetka master klassa, učenice su pristupile samostalnoj izradi poslastice „Savremeni desert sa musom od bele čokolade“. Priprema je bila vremenski ograničena i potom je nastupilo finalno ocenjivanje od strane prof. Zdravka.

Tri učenice B grupe su pobedile i učešćem na takmičenju „Mladi poslastičar“ u Beogradu predstavljaće našu školu.