HomeUncategorisedDobrodošli na web prezentaciju Ugostiteljsko-turističke škole sa domom učenika u Vrnjačkoj Banji

skola nova_2

Poštovani prvaci i roditelji,

Dobro došli u Ugostiteljsko-turističku školu sa domom učenika u Vrnjačkoj Banji.
Kao i svake godine, tako i ove, upisujemo 70. generaciju učenika u prvi razred.
Kod nas se možete upisati u jedan od ukupno šest obrazovnih profila na trećem i četvrtom stepenu.
Ako želite više informacija o školi i da razgovarate sa menadžmentom škole i profesorima, možete posetiti našu školu na adresi ul. Heroja Čajke br. 18, 36210 Vrnjačka Banja. Poželjno bi bilo da svoj dolazak najavite direktoru škole na broj 036.611.378.

Očekujemo Vaš dolazak i želimo puno uspeha.

D i r e k t o r
Jelena Spasojević, dipl.ecc, master

Priručnici za završni i maturski ispit

U ovom delu možete preuzeti priručnike za polaganje završnog i maturskog ispita