Такмичење Konjic Food Fest 2019

По десети пут у Коњицу се одржава фестивал хране, ове године он је био од 1-4. октобра на Сајму у овом граду. Као пратеће дешавање сајма јесте такмичење ученика средих школа у припремању јела од неретванске пастрмке.

Konjic 2019
Два ученика, наставник и директор школе су чинили екипу Школе. Другог дана сајма у боксевима пред многобројном публиком такмичили су се ученици из школа бивше СФРЈ.
Екипа наше школе наступала је прва, али то није био проблем да на крају и заврше на првом месту и да освоје награду свеукупног победника.
Ученици су Тешовић Стефан и Антић Лазар, њихов ментор је Миланка Милосављевић, наставник куварства.
Трећег дана сајма одржан је округли сто са темом „Балканске велике порције, како их смањити а не изгубити аутентичност“.
Округли сто је водила Јелена Спасојевић, директор Школе.

Д и р е к т о р

Јелена Спасојевић